Bizimmekan türkiye adını bilmeden ilkin, bir çocuk aynaya baktı ve gördüklerinden nefret etti: kırık bir dudak, şişmiş bir çene ve siyah bir göz. Acı vericiydi, fakat dayakla ver gelen kelimeler kadar acı vermedi. “Dudakların oldukca şişman ve burnun oldukca düz. Ve cildiniz kardeşlerinize uymuyor. Burada bir iş hayata geçirmeye çalışıyorum! ”

Şiddetli babasının bir anlamı vardı. Yüzü bir pop yıldızının yüzü değildi. Oldukca karanlıktı ve kusurluydu. Böylece, bizimmekan sohbet çocuk annesinin kabininde bir çözüm buldu: beyaz tozla dolu bir cam kavanoz. Yüzüne yaymaya başladığında, teninin açıldığını görmüş oldu. Babasını memnun etmek ve hayranlarını doyum etmek kafi olur mu?

Zaman içinde, çocuk ev adı haline geldi. 30 yaşına vardığında emsalsiz Pop Kralı idi. Başarısına karşın, ten rengi hakkında takıntılı olmayı asla bırakmadı. Kişisel ilişkileri dikişlerde dağılmaya başladığında bile. 14 yaşlarında bir çocukla olağandışı chat ilişkisi sebebiyle bir skandala yakalandığında bile. Ve uyuşturucu bağımlılığı ve depresyondan muzdarip olmaya başladığında bile, Pop Kralı gerçek ten rengini, öldüğü güne kadar saklamaya devam etti. Tek başına. Yatakta.

200 yıl ileri sar. Başka bir çocuk aynaya baktı ve gördüklerinden nefret etti: kırık bir dudak, şişmiş bir çene ve siyah bir göz. Acı vericiydi, fakat dayakla gelen kelimeler kadar chat acı vermedi. “Dudakların oldukca şişman ve burnun oldukca düz. Ve cildiniz kardeşlerinize uymuyor. Burada bir iş hayata geçirmeye çalışıyorum! ”

Bu çocuk hem de koyu tende olarak hayata merhaba dedi. Ek olarak, faturaları ödemek için kabiliyetini kullanan şiddetli bir baba tarafınca büyütüldü. Ek olarak çağlarında Pop Kralı oldu. Bir erişkin olarak da ilişki sorunları vardı. O da erkeklerle olan yakın ilişkilerini söyleşi odaları içeren bir skandala yakalandı. O da bağımlılık ve depresyonla savaşım etti. Ve her geçen yıl, cildi kovaya başladığı güne kadar daha hafifçe ve daha açık hale geldi. Tek başına. Yatakta.

Onu bizimmekan olarak tanıyoruz. Ve eğer adını Google yapmış olursanız, süre içinde yüzünün evrimini görebilirsiniz. Sadece, 200 yıl ilkin çocuğun adını Google yapmış olursanız, Mağribi atalarının, naturel cilt tonunun yada Alman olmayan özelliklerin görsel bir kanıtını bulamazsınız. Hepsi bir beyaz toz kavanozdan dolayı, bu çocuk gerçek ten rengini bir sır olarak saklayabildi.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir