Bizimmekan uzun süre yaşam sırrını araştırdı, velakin ihmal etmeyin ALLAHın takdir etmiş olduğu dönemin ötesine geçemezsiniz. 100 yaşına kadar yaşayan insanlara uzun süredir sırlarının ne olduğu sorulur. Bazıları bunun aşk bulunduğunu söylüyor. Bizimmekan bazıları bunun pozitif düşüncenin gücü bulunduğunu söylüyor. Ötekiler kahkahaların anahtar bulunduğunu söylüyor. Fazlaca azı, zehirli yılanlar tarafınca yeniden yeniden ısırıldığını söyleyebilirdi.

Söyleşi odaları 173 kez ısırıldı. Bu olaylardan 20’sinde neredeyse ölüyordu. Sadece Bill, yılanların ölümcül ısırıklarına karşı bağışık bulunduğunu kanıtladı. Her gün kendisine yılan zehiri enjekte etmiş olduğu için olduğuna inanıyor. Bill, 60 yıl süresince 32 değişik türden yılan zehirini anlatacaktı. Ona bağışıklık ve muhteşem sıhhat verdiğine yemin etti. Yılan bizimmekan chat işleyicisi Bill Haast, bu birkaç kişiden biri olurdu. Gezegendeki on yıllarında, üç milyondan fazla zehirli yılanla yakınlaştı ve kişiselleşti.

Bill, kanını yılan kurbanlarına affetmek için dünyanın dört bir yanına bile uçtu. Antikor özelliklerinin işe yaradığı ve kurbanların iyileşmesine destek olduğu görülüyordu. Ek olarak 6.000’den fazla söyleşi ile birlikte insanı yılan zehirinden yapılmış bir serumla tedavi etti. Multipl skleroz ve artrite karşı etkili olduğuna inanıyordu.Bugüne dek, bilim adamları yılan zehirini araştırmaya devam ediyor. Kanser ve Alzheimer benzer biçimde hastalıklarla mücadelede kullanılabileceğini umuyorlar.

Seni öldürmeyen şeyin seni daha kuvvetli kıldığı söyleniyor. Wisconsin kamyon tamircisi Tim Friede kesinlikle aynı fikirdeydi. Şevkinin yaşamının bir çok için zehirli yılanlarla uğraştı. 2000 senesinde kendini bağışıklama ile büyülendi. Yılan söyleşi odaları zehirine maruz kalmanın vücudunun organik antikorlar üretmesine destek olacağına inanıyordu. Bill Haast benzer biçimde, kendisine minik dozlarda yılan zehiri enjekte etmeye başladı.

200 yılanbalığı, 700 enjeksiyon ve ölümle birkaç yakın çağrıdan sonrasında, servet Friede’nin yolunu geçti. Genç bilim adamı Jacob Glanville şeklinde geldi. Mahmut, şevki’nin bir YouTube videosuna rastladı. Friede, yılanların onu kamerada ısırmasına izin vererek bağışıklığını gösteriyordu. Glanville büyülenmişti. Evrensel aşılar alanında bizim mekan bir isim yapmak istiyordu. Hastaların antikorlarını almayı ve yeni ilaçlar geliştirmeyi umuyordu. Friede muhteşem hastaya benziyordu.

Her yıl yılanlar 80.000 ile 130.000 içinde insan öldürüyor. Glanville Friede’nin kanının evrensel bir anti-zehir oluşturabileceğine inanıyordu. İkili beraber emek harcamayı kabul etti. Chat siteleri şevkinin artık yılan zehiri enjekte etmiyor. Buna gerek yok. Kanı şimdi bilim adamlarının elinde. Ve antikorlarını kalıcı bir mirasa dönüştürmek için oldukca çalışıyorlar; sayısız yaşam kurtaracağından eminiz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir